czwartek, 29 lipca 2010

Lawendowo i smuteczki


Tak myślę, że byłam i jestem optymistką, mimo problemów, przeszkód itd. z radością patrzę w przyszłość i cieszę się życiem. Ale ostatnio dopada mnie jakiś taki nastrój...smuteczek. Faktem jest,że pieniądze szczęścia nie dają, ale ułatwiają znacznie życie. Nie ma co się czarować! Ale żeby zaraz tak się ludzie zmieniali. Obserwuję sąsiadów i znajomych...jednym tytuły do głowy uderzają,a innym kasa...wcale nie jakaś wielka kasa..., ale stan posiadania na pewno wyższy niż przed laty. Nie żeby mnie to jakoś dotykało, bo rozumiem,że lepsze zaplecze finansowe daje większe poczucie bezpieczeństwa. Widzę jak ludzie nabierają pewności siebie, zmienia się ich postawa, ale dlaczego nagle przestają zauważać starych znajomych...hmm...nie wiem, a może ja jakaś głupia jestem.
Eee..tam..pokażę Wam za to zrobione, jakiś czas temu, puszki lawendowe...takie moje rozdawajki, bo to w sumie przydatna rzecz...można postawić na biurko, można trzymać jakieś kuchenne rzeczy i rozdaję każdemu, kto się ...że tak powiem, nawinie ;-)).

6 komentarzy:

 1. draga edi meni se jako sviđa kako ti radiš.....ove limenke su divne:)).......mavanda je odličan motiv:)))).....
  pusa:)).....

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak.... wiem coś o tym jak ludzie się zmieniają...:(( Ale nie o tym miałam pisać. Cudnie prezentują się twoje puszeczki. Wspaniała ozdoba na przydasie:)) Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda ze mnie nie ma pod reka!
  a ludzie? ech, lepiej nie pisac!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł na te puszki. Ja swoje wywalam, a tutaj, takie coś, no,no. Muszę się poprawić....
  Co do ludzi... Każdy ma swoją drogę. Czasami nasze drogi się stykają, innym razem rozchodzą...
  Nie bądź smutna. Może tak ma być.
  Może jak ktoś nas opuszcza, to po to, aby zrobić miejsce dla kogoś nowego, dla czegoś nowego…
  Przytulam Cię dziś... Jutro jest nowy dzień. Idziemy dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam! Kajka, pewnie masz rację...już mi lepiej!!! A co do puszek...od pewnego czasu nie wyrzucam puszek i nie tylko ;-), wszystko może się przydać. Pędzle też trzymam w takich kolorowych puszkach. Buziaki dla Was!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Prawdziwi przyjaciele sie nigdy nie zmieniają i nie odwracają, widoczni Ci ludzie nie byli tak naprawdę prawdziwymi przyjaciółmi. Mimo wszystko nie zmieniaj się, bądź pozytywnie nastawiona do ludzi, wydaje mi się,że dobrych ludzi jest więcej niż tych złych...A puszki są bardzo fajne i pomyslwe, pozwolę sobie zanotowac Twój pomysl na mojej liście:to do...

  OdpowiedzUsuń