niedziela, 29 kwietnia 2012

Zakładki

Mam nadzieję, że wyzwanie recyklingowe#1 w Pomorskie Craftuje jest również dostępne dla Pomorza Zachodniego (?) :-). Metki, metki papierowe moja córka skutecznie utylizuje, ale wybrałam się na poszukiwanie czegokolwiek, czegoś, czego nie zdążyła pogrążyć w czeluściach śmietnika albo w swoich zakamarkach. W każdym razie znalazłam takie coś:
i postanowiłam wykorzystać to jako element Tildowej zakładki. W sumie zakładka takowa za gruba nie powinna być, w rzeczy samej, ale....musiałam spróbować. Uwielbiam te Magnoliowe Dziewczynki, które są dostępne u Gosi w Scrap Butiku, a jak się zobaczy takie prace...po prostu zrobiłam zakładkę grubaśnika ( jak na moje możliwości):
Odkąd zaczęłam naukę kolorowania tuszami, chociaż odpowiednich mam ograniczony zasób i aż zgrzytam zębami ..hihi..., to i tak sprawia mi to ogromną frajdę. I...właśnie, przede mną, w niedalekiej przyszłości spotkanie Uscrapowanych, od Craftfun dostaliśmy fajny rabacik, więc trzeba się jakoś zrewanżować i zmierzyć się z pomarańczowym wyzwaniem. A ja lubię kolory, kolory słoneczne uwielbiam. Zrobiłam też zakładkę, ale prościutką, oczywiście kolor biały & czarny & pomarańczowy...w zasadzie innych nie ma. Sówkę zrobiłam posiłkując się kursikiem Sasilli. Dziękuję! U mnie w sumie ręczna robota, bo nie mam takich dziurkaczy, oprócz małych kółek. Moja sówka nie jest taka zgrabna, poza tym tak się rozpędziłam się w pacianiu, że z sowy Tildę bym zrobiła:-). Oto ona(sowa..hihi):
A tutaj obie sobie leżą na lekturze:

8 komentarzy:

 1. No kobieto,ruszyłaś rowerek :))Fajny, taki majówkowy... trzymam kciuki za zmagania z Tildą (prawda,że uzależnia???) pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne obie! Sówka urzekająca!Proszę o zdjęcie pokazujące dokładniej Tildę:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki dziewczyny! Dodam zdjęcie ...mam nadzieję lepsze;-)).

  OdpowiedzUsuń
 4. sowiszcze przecudne- no i kolory świetnie przypasowały! dziękujemy, DT Craftfun

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna ta sówka! Bardzo urocza :) Dzięki za udział w wyzwaniu CraftFun!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hahaha -dziękujemy za rewanż. 2:1 dla Ciebie ;o)) Bo Sówka wyszła rewelacyjna
  DT. CraftFun

  OdpowiedzUsuń
 7. Urocza sóweczka! Super zakładka!

  OdpowiedzUsuń