środa, 22 września 2010

Lawendowo również ode mnieOczywiście, również przygotowałam lawendową niespodziankę. Jak zawsze, wykańczałabym swoje prace jeszcze , jeszcze bardzo dłuuuuuuugo, bo wiecznie wydaje mi się, że to nie to. Ale cóż, musiałam wysyłać, by paczucha dotarła na czas. Niespodziewajkę przygotowałam dla Agnieszki i dziękuję za wspólną zabawę bardzo serdecznie.

6 komentarzy:

 1. Śliczności! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. no ktoś tu szczęśliwie się załapał na wspaniałe rzeczy :-) u mnie też ostatnio tylko lawenda i lawenda :-))) a mole w szoku !

  OdpowiedzUsuń
 3. Paczuszka cudnowna! Ja spóźniłam się na lawendową :( Czekam na jakąś inną wymiankę. Ten dreszczyk emocji, gdy czekasz, aż obdarowana osoba napisze czy jest zadowolona! Nie wiesz czy gdzieś jakaś wymianka trwa i można jeszcze się zapisać ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Eh, adresat na pewno się ucieszy :).

  OdpowiedzUsuń
 5. jaką fantastyczną wymiankę przygotowałaś...i jaka wielka paka...adresatka musiała się bardzo cieszyć:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczne lawendowe prezenty:))
  W myślach postanowiłam, że wymianek już organizować nie będę, ale teraz, kiedy widzę te wszystkie wymiankowe cuda moje niedobre emocje zaczynają we mnie wygasać i tak sobie myślę, że chyba powinnam się zastanowić nad kolejną wymianką żeby zobaczyć jakie tym razem ślicznosci spod Waszych rączek wyjdą:))
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń